HOŞGELDİNİZ!.
Ceyhan Maden.

RUTHERFORD B. HAYES.

Rutherford B. Hayes

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Atla: kullan, ara
Rutherford B. Hayes
19. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı
Görev süresi
4 Mart 1877 - 3 Mart 1881
Yardımcısı William Wheeler
Yerine geldiği Ulysses S. Grant
Yerine gelen James A. Garfield
Kişi bilgileri
Doğum 4 Ekim 1822
Delaware, Ohio
Ölüm 17 Ocak 1893 (70 yaşında)
Fremont, Ohio
Partisi Cumhuriyetçi (1854–1893)
Diğer siyasi
bağlantıları
Liberal (1854'ten önce)
Eşi Lucy Webb
Çocukları Birchard
Webb
Rutherford
Joseph
George
Fanny
Scott
Manning
İmzası

Rutherford Birchard Hayes (d. 4 Ekim 1822 Delaware, Ohio; ö. 17 Ocak 1893 in Fremont, Ohio). 19. Amerika Birleşik Devletleri başkanı. İktidar zamanı 4 Mart 1877'den 3 Mart 1881 tarihine kadar sürmüştür.

 


ziyaretçinin IP adresini gösterir:54.161.168.87 ziyaretçinin tarayıcısının ne olduğunu gösterir: CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/) ziyaretçinin hangi alt sayfada olduğunu gösterir: http://hasanorenmaden.tr.gg/RUTHERFORD-B-.--HAYES-.-.htm alt sayfanın başlığını gösterir: RUTHERFORD B. HAYES. en son görülen web sitesinin alanını gösteren haneyi gösterir (für frame yönlendirmesi mevcut olan sayfalarda etkilidir: sayfanın bugünkü tıklanma sayısını gösterir: 123 sayfanın bugünkü ziyaretçi sayısını gösterir: 31 sayfanın toplam tıklanma sayısını gösterir: 227437 sayfanın toplam ziyaretçi sayısını gösterir: 83336 ziyaretçinin bulunduğu "ülke kodunu" gösterir. Almanya'da bulunan bir ziyaretçinin "ülke kodu" mesela "de"dir: us ziyaretçinin bulunduğu ülkenin büyük boy bir resmini gösterir.: us Copy and WIN : http://ow.ly/KNICZ