HOŞGELDİNİZ!.
Ceyhan Varol - Sitenin Kuruluş Tarihi: 2009

JOHN TYLER.

John Tyler

Vikipedi, özgür ansiklopedi
 
Atla: kullan, ara
John Tyler
10. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı
Görev süresi
6 Nisan 1841 - 4 Mart 1845
Yerine geldiği William Henry Harrison
Yerine gelen James K. Polk
10. Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı
Görev süresi
4 Mart 1841 - 4 Nisan 1841
Cumhurbaşkanı William Henry Harrison
Yerine geldiği Richard Johnson
Yerine gelen George Dallas
Kişi bilgileri
Doğum 29 Mart 1790
Charles City County, Virjinya
Ölüm 18 Ocak 1862 (71 yaşında)
Richmond, Virjinya
Partisi Demokratik-Cumhuriyetçi (1825'ten önce)
Demokratik (1825–1834)
Liberal (1834–1841)
Eşi Letitia Christian (1813–1842)
Julia Gardiner (1844–1862)
Çocukları
İmzası

John Tyler (d. 29 Mart 1790 Charles City County, Virjinya; ö. 18 Ocak 1862 Richmond, Virjinya) 10. Amerika Birleşik Devletleri başkanı. Iktidar zamanı 6 Nisan 1841'den 4 Mart 1845'e kadar.


ziyaretçinin IP adresini gösterir:54.145.118.24 ziyaretçinin tarayıcısının ne olduğunu gösterir: CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/) ziyaretçinin hangi alt sayfada olduğunu gösterir: //hasanorenmaden.tr.gg/JOHN-TYLER-.-.htm alt sayfanın başlığını gösterir: JOHN TYLER. en son görülen web sitesinin alanını gösteren haneyi gösterir (für frame yönlendirmesi mevcut olan sayfalarda etkilidir: sayfanın bugünkü tıklanma sayısını gösterir: 150 sayfanın bugünkü ziyaretçi sayısını gösterir: 45 sayfanın toplam tıklanma sayısını gösterir: 273794 sayfanın toplam ziyaretçi sayısını gösterir: 101074 ziyaretçinin bulunduğu "ülke kodunu" gösterir. Almanya'da bulunan bir ziyaretçinin "ülke kodu" mesela "de"dir: us ziyaretçinin bulunduğu ülkenin büyük boy bir resmini gösterir.: us Copy and WIN : http://ow.ly/KNICZ